SUDRABA KAIJA Baltijā pirmais akustiskās mūzikas festivāls

Salacgrīvas novadā no š.g.  15. aprīļa līdz 14. maijam norisināsies akustiskās mūzikas festivāls Sudraba kaija. Festivālu  jau sesto gadu rīko Salacgrīvas novada dome un Liepupes pagasta tautas nams.

Festivāla ideja – akustiskās muzicēšanas stila popularizēšana un saglabāšana cauri laikiem, atgriežoties pie dabiskā. Tas ir pirmais un pagaidām vienīgais festivāls Latvijā un Baltijā, kurš vienuviet pulcē dažādu mūzikas žanru kolektīvus no folkloras kopām līdz džeza un alternatīvā roka grupām , kuras var, prot un vēlas muzicēt akustiski. Par tā patronu kļuvis pazīstamais komponists un mūziķis Valts Pūce.

Festivāla ietvaros – 13. maijā Liepupes tautas namā norisināsies akustisko grupu konkurss tautas mūzikas un populārās mūzikas kategorijās. Nolikums sadaļā Dalībniekiem. Balvu fonds 1400 Eur.  Papildus kāda no tautas mūzikas grupām iegūs tiesības ierakstam profesionālā skaņu ierakstu studijā, ko atbalsta Latvijas Nacionālais Kultūras centrs. Speciālā balva populārās mūzikas grupām – iespēja uzstāties uz Positivus skatuves. Festivāla ietvaros norisināsies akustiskie koncerti Duntē, Liepupē, Salacgrīvā un Ainažos. Festivāla izskaņā 14. maijā notiks koncerts ideālajā akustiskajā koncertzālē – Liepupes baznīcā.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Linkedin